SKÚSENOSTI NAŠICH SPOLUPRACOVNÍKOV

 

Lýdia - Ružomberok

Pre tých čo majú množstvo výhovoriek a hľadajú to, ako sa to nedá.
Pracujem ako opatrovateľka. Mám 49 ročnú pacientku. Má silnú cukrovku a je po amputácii oboch končatín. 3x do týždňa ju vozia na dialýzu. Je po operácii srdca, Po rakovine prsníka.

Odkázaná na pomoc druhých a na invalidnom vozíku Jedno oko totálne slepé a druhé len z času na čas trochu niečo vidí. Jednoducho ťažký pacient. Rozprávala som jej o príležitosti a odporučila pár výrobkov. Zaregistrovala som ju, aby si nakupovala výrobky pre vlastnú potrebu lacnejšie. A čo je na tom zaujímavé?? Ona predáva výrobky. A tento týždeň má prvú registráciu. Takže všetko sa dá keď sa chce.

Mária - kysucké N. Mesto

Ďakujem Vám, že:

 • ste mi (a synovi) pomohli sa cítiť zdravšie, lepšie a fit.
 • ste ma z veľkej časti vytrhli z dennodenného stresu a trápenia, čo si môžem dovoliť kúpiť a čo nie a či si s predchádzajúcim príjmom dokážem vystačiť aspoň na 2 týždne.
 • ľudia (klienti) sú spokojní (hlavne teda tí, čo chcú a aj pre to niečo robia).
 • mám možnosť sa rozvíjať, cestovať, spoznávať nových ľudí.
 • ste mi umožnili mať plnohodnotnejší život a cítiť sa sebavedomejšie.
 • máte vždy na mňa čas, keď to potrebujem.           
 • mi pomáhate a ešte veľa, veľa iných vecí.

Ivanka - Dolný Kubín                                                                                         Som slobodná matka a pracujem ako živnostníčka. Dostala som sa do ťažkej finančnej krízy vzhľadom na neuhradené zákazky a mimosezónnosť. Tri mesiace som aktívne vyhľadávala prácu, chodila po konkurzoch a neúnavne posielala životopisy, až kým som nenašla na internete túto ponuku práce. Vyplnila som dotazník, investovala posledné peniaze do registrácie a dôverovala môjmu sponzorovi. Po seminári v Liptovskom Mikuláši, sa mi všetko zmenilo. Investícia sa mi vrátila behom 3 dní, za ďalších 14 dní som si privyrobila 200 eur, pričom som tomu nevenovala veľa času, no naozaj to fungovalo a stále to funguje. Rozhodla som sa, že začnem pracovať aktívnejšie. Chodila som pravidelne na semináre kde som sa naučila všetko potrebné a behom prvého mesiaca sa to rozbehlo, stala som sa bronzový manažér. Kúpila som si propagačné materiály, ktoré mi moju prácu zjednodušujú a hlavne mi šetria časom. Mám tak prácu, ktorá je flexibilná, časovo nenáročná, motivujúca, bez stresu a hlavne patrične odmenená za výkon.

 

Danka                                                                                                                         Ahojte priatelia, hlásim sa Vám z postele a chcem Vám napísťt môj príbeh....Pred polrokom som bola úplne zdravý človek,zo dna na deň sa mi zrútil cely svet. Po ťažkej operácii chrbtice som sa už neposadia ani nepostavila...Až teraz som pochopila, ako by mi dobre padol pasívny príjem. Liečba a rehabilitácia sú drahé a ja som okúsila až samé dno...Veľká vďaka Jankovi, ktorý ma oslovil a ponúkol spoluprácu a vôbec mu nevadilo ze nemôžem chodiť tato práca v Activstare sa dá robiť aj z postele a ja verím že zarobím na liečbu a šancu ktorú mi Janko dal naplním a raz..na školenie dôjdem po vlastných nohách. 

Marta                                                                                                                        V živote človeka sa stáva, že sa naplní čas k radikálnemu životnému rozhodnutiu,ktoré niečo ukončí a niečo nové začne, otvorí. I ja takmer po tridsiatich rokoch práce v školstve som sa rozhodla odísť a byť nezávislá, oslobodiť sa od psychických záťaží, ktoré na pracovisku v určitom čase nastali, pretrvávali a  riešenie zásadných problémov bolo v nedohľadne.Mnohé čo sa dialo, bolo v rozpore s mojimi  hodnotami, postojmi, zásadami...A tak to prišlo. Spravila som prvý rozhodujúci ale sebaistý krok. Začala som pracovať ako živnostník s kozmetikou.

Môj život dostal úplne iný rozmer. Vytúžený pokoj v duši, slobodu, vlastnú organizáciu času, plánovanie , slobodné rozhodnutia, ale i zodpovednosť.

Dva roky podnikania. Krásna práca, no so zárobkom i napriek úsiliu, snahe a vynaloženej energií sa nedá povedať o úplnej spokojnosti. Až raz mi prišiel mail - nová spoločnosť  hľadá spolupracovníkov. No čo, okamžite ma to chytilo! Hneď som vedela, že to bude popri mojej práci super. Dnes, po dvoch mesiacoch je to opačne. Dva roky práce s kozmetikou mi nepriniesli takú spätnú províziu akú som dosiahla už po dvoch mesiacoch vo firme!!! A ten pocit, že pomáham ľuďom ktorí to potrebujú, to je to, čo ma neskutočne napĺňa a teší. Som nevýslovne šťastná a plná vďaky za to, že mi v onen deň poslali ponuku, že od samého začiatku sa perfektne stará a pomáha všetkým, čo pracovať chcú, čo chcú niečo dosiahnuť.
Práca je mojim nadšením, prioritou, sebarealizáciou a tiež veľkou dôverou. Je to jedinečná firma s perfektnými produktami, vedením, víziou, skvelou skupinou partnerov. Čo viac si priať? Len to,nech sa nič nepokazí, nech prosperuje, nech je vo firme čo najviac takých šťastných a spokojných ako som ja . Ďakujem, Marta.

Michaela-Nové Mesto nad Váhom, zamestnaná 

Už dlhšie som hľadala nejakú aktívnu prácu popri zamestnaní, kde by som využila ,,marketingové a manažerské teórie a stratégie,, z VŠ. Po oslovení mojím sponzorom som neváhala rozhodla sa a začala som pracovať,,.Už po týždni som mala svoje prvé výsledky a cenné skúsenostti Každý deň aktívne pracujem a to sa venujem praci vo firme len mesiac.

Ivana-Žilina, invalidná dôchodkyňa

Túto prácu som sa rozhodla robiť z jediného dôvodu bola som na materskej dovolenke a dlhodobo som niekoľko rokov na invalidom dôchodku.Takže veľa príležitostí nemám. Najväčšie obavy som mala, či to pôjde robila som niečo podobné aj pred tým a nemala som dobré skúsenosti, tu máme jedinečný systém práce cez internet a to mi vyhovuje.Som rada,že som sa rozhodla pre spoluprácu.Za prvý mesiac som si privyrobila 150 €.

Janka-Topoľčany, MD

Som mamička na materskej dovolenke , mám dve malé deti a ocitla som sa v neľahkej finančnej situácii.Keďže ma to trápilo a unavovalo, hľadala som spôsob ako si zarobiť pekné peniažky z domu.Skúšala som viaceré spoločnosti ponúkajúce prácu na doma, no vždy som sa sklamala ,boli to len sľuby a skutek utek.Na internete som našla ponuku práce pre spoločnost Activstar a musím povedať, že ma hneď oslovila ich priamočiarosť , jednoduchosť, ale hlavne veľa školení, či už cez internet alebo na stretnutiach.Rozhodla som sa ešte raz to skúsiť a neľutujem, postupne si plnim svoje ciele a teším sa na lepšiu budúcnosť.

Petra-Turčianske Teplice, opatrovateľka

Zaregistrovala som sa preto,že som bola zúfala s mojej finančnej situácie a potrebovala som naozaj zarábať a nie investovať do niečoho čo je drahé a nepredajné. Na začiatku som mala určité obavy pretože som mala nemilú skúsenosť s jednou spoločnosťou predtým.Teraz som investovala minimum do výrobkov Activstar a som naozaj veľmi spokojná.Pracujem priamo s ľudmi aj telefonicky, cez internet stránky. No pre dobrý začiatok odporúčam kontakt s luďmi a možnosť vyskúšania vzoriek. Moje ciele sú samozrejme veľa zarábať, mať auto ,chodiť na dovolenky a hlavne ma táto práca s ľudmi baví a napĺňa. S pozdravom Peťka .

Miloš - Bratislava, dôchodca 60 rokov

Na začiatku bola túžba po  zmene  zamestnania. Napísal som si svoje túžby na papier, a prilepil ich  vedľa počítača. Každý deň som sa na ne díval, vždy keď som posielal CV . Hľadal som niečo, aj pre skorej narodených.

Začiatky boli tuhé, boli aj pochybnosti, čo keď, ale ja som veľmi chcel zmenu a mať sa lepšie. Na začiatku som si zaobstaral všetko, aby som začal dobre. Išiel som presne podľa systému. Najlepšie pre mňa boli a stále sú CD. nahrávky. Na biznis konferencii. a seminároch som  nasával  nadšenie a skúsenosti. A pochopil som jedno, že všetko záleží len na mne, ako sa k tomu postavím. Táto práca vážení, dáva šancu mať sa naozaj lepšie, mať lepší život aj  do budúcna.

Po dvoch mesiacov prišli prvé radosti, a všetko vidím jasnejšie. Zrazu sa mi prihovárajú susedia, ľudia telefonujú, že by chceli niečo atď. Som veľmi spokojný, že som to nevzdal, keď prišli prvé prekážky na ceste za  mojím cieľom, niečo ešte dokázať.  PS. cesta, na ktorej nie sú prekážky, nevedie  nikam.  S úctou   Miloš

 

Zaujali Vás tieto príbehy?

 

  Urobte prvý krok a získajte:

 • neobmedzený príjem
 • časovú nezávislosť
 • ste sám sebe šéfom
 • samostatnú zárobkovú činnosť